Hakkımızda 1

29 Yıldır

En İyisini Tasarlıyoruz...

HAKKIMIZDA

Şirketimiz yüksek kalitede ürün, yüksek kalitede servis ilkesi, dekoratif ürünleri müşterilerimizin beğenisine sunmak amacıyla, iç-dış dekorasyon tecrübe birikimi ile Decor Grup adıyla 1994 yılında “Bir Adım önde” sloganı ile faaliyete geçmiştir.
Aradan geçen süre içinde, bilgi birikimi, insan kaynakları ve iş kapasitesi ile ülkemizin tam bağımsız en büyük İç ve Dış Cephede dekorasyon şirketi haline gelmiştir. Dekorasyonun birçok dalında iç cephede, kartonpier ve süsleme sanatları, dış cephede ısı-ses kaplama ürünlerinde yurtiçi ve yurtdışında pek çok büyük ölçekli projeler başarıyla tamamlanmış ve sektöründe hak ettiği saygınlığa ulaşmıştır.
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip, makine ve ekipman tekonolojisini kullanarak çevre dostu bu ürünlerin Ar-ge çalışmalarını devam etmiş ve İç Cephede; Polistren-Poliüretan’dan Hazır kartonpier, Dış Cephede Eps üzeri Sliko Polimer kaplamalı Mantolamanın tanıtımına ilk defa öncülük sağlamıştır.

AR&GE

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip, makine ve ekipman tekonolojisini kullanarak çevre dostu bu ürünlerin Ar-ge çalışmalarını devam etmiş ve İç Cephede; Polistren-Poliüretan’dan Hazır kartonpier, Dış Cephede Eps üzeri Sliko Polimer kaplamalı Mantolamanın tanıtımına ilk defa öncülük sağlamıştır. Binalarınızın; planlama, tasarım ve uygulama hizmetini, İÇ VE DIŞ dekorasyonu, ısı-ses izolasyonuyla birlikte, her aşamasında Decor Grup imzası bulunan ödünsüz bir ‘kalite’ anlayışının simgesi olmuş ve Decor Grup markalarını sizlerin katkısıyla tescil etmiştir. Çalışanı ile, fizibilite, planlama, araştırma,proje, inşaat kontrolluğu, proje yönetimi dallarında hizmet sunmaktadır. Hizmet Kalitesini her geçen gün artırmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, dekorasyon sektöründe öncü konumunu devam ettirmek ve uluslararası sektörde de aranan bir firma olmak Decor Grupun ana hedefleridir.

KALİTE

Yüksek kalite anlayışı ile Kalite Yönetimi, Ürün sertifikasyonu, ISO 9001:2000, OHSAS 18001:1999, ISO 14001:2004, AT Uygunluk Beyanı ve OHSAS 18001:1999 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini içeren sertifikalarına sahip olarak sürdürülüyor.
Decor Grup bugün, hem girişimci, hem de yüklenici olarak çalışıyor. Yurt içinde ve dışında büyük konut siteleri, her tür yapıları, iç-dış dekorasyonu ile görünümünü değiştirmenin yanı sıra binalarınızda ısı-ses izolasyonu ile de ısı tasarrufundan dolayı ekonominize katkılar sağlamaya devam ediyor.
Decor Grup kalitesindeki bu ürünler, topluluk gereksinimlerini karşıladıkları gibi, kanıtlanmış rekabet güçleriyle, iç ve dış pazarlarda Decor Grup markasıyla aranıyor. Decor Grup, binalardaki yaptığı uygulamaları Decor Grup garantisi ile teslim ediyor. Kurduğu Müşteri Hizmetleri Birimi eliyle kullanım aşamasında çıkabilecek kusurları giderip, hizmete yeni bir boyut katıyor.
Decor Grup yeni yapacağı işlere adım atarken, haklı olarak, geçmiş başarılarından güç alıyor ve ilkelerinin sağlamlığına sizlerin katkısıyla inanıyor.