0 Comments
Eylül 29, 2022

Decowall Duvar Kağıtları

Decowall Duvar Kağıtları

Decowall Duvar Kağıtları

Decowall duvar kağıtları Türkiye’de ki lider duvar kağıdı markalarından bkocamandır. Birbirinden hoş renk ve desen alternatifini en iyi nitelik ile alıcısına sunan Decawall, duvar kağıtlarını Mersin’deki fabrikasında üretmektedir. Aynı zamanda Türk ve Avrupa standartlarının üzerinde yapım yapan ilk ve tek markadır. İmali yaparken İtalyan asıllı son teknoloji makineler kullanılmaktadır. Mahsullerinin niteliğinin dışında kreatif tasarım ekibi tarafından tüm desen ve modeller özgün ve trendleri tutan çizgidedir.  Tasarımlarında genel olarak doğadan ve tarihten esin alan dokular seçim etmektedirler. Doğaya hürmetli bir marka olmak Decowall’ın öbür markalardan dağılmasını sağlamakta ve doğa arkadaşı olmak temel vizyonlarını oluşturmaktadır.

Decowall Duvar Kağıtlarının Özellikleri Nelerdir?

Decowall duvar kağıtları uzun ömürlüdür ve biltihapçı sınıf nitelikte mahsullerdir. Duvarda kalma ömrü 15 sene gibi uzun bir müddettir. 10 seneye kadar Decowall teminatında,  10 sene garantilidir. Decowall duvar kağıtlarının en ehemmiyetli ve seçim edilme sebebi olan özelliği suya ve neme karşı dayanıklı olmasıdır. Aynı zamanda güneşe maruz kaldıklarında da solma özelliği göstermemektedirler. Bir öbür ehemmiyetli özelliği duvardan çıkarılmak istendiği gidişatlarda duvara hiçbir hasar vermeyeceklerinin de garantisini sunmaktadırlar. Sudan ve nemden etkilenmediği gibi rastgele bir kokusu yoktur. Rutubet ve nem netlikle yapmaz. Pakliği son derece basittir ve nemli bez dayanağıyla basitçe silinebilmektedir. Decowall, duvar kağıtlarının 3 evreli devireme operasyonunda bile hasar görmeyeceğinin garantisini vermektedir.  Duvar kağıtlarında kullanılan boyalar solvet ve ftalat kapsamayan su bazlı boyalar seçim edilmektedir. Beğendiğiniz Decowall duvar kağıdı modellerinde stok kasveti yaşamazsınız. Zira tüm mahsullerde stoklu olarak çalışmaktadırlar ve süratli kargo ve teslimatla mahsullerini alıcılarına ulaşırırlar. Decowall duvar kağıtları konutların en ehemmiyetli meselelerinden olan sesi ve ısıyı geçirmenin de önünü kesmektedirler.

Decowal Duvar Kağıdı Koleksiyonları Nelerdir?

Decowall duvar kağıtlarının birbirinden hoş renk ve desenleri buluşturan ve her bkocaman ayrı konsepte olan birçok koleksiyonu bulunmaktadır. Her bkocaman trend olan bu koleksiyonlar: Orlando, Deco Stone, Harmony, Armani, Retro, Astor, Crown, Royal Port, Lamos, Venezia, Deco Kids, Bossini, Lucca Life, Galoria.

Leave a Comment

Your email address will not be published.