0 Comments
Eylül 29, 2022

Düğün Salonu Saray Tavan Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Düğün Salonu Saray Tavan Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Decorgrup Düğün Salonu Tavan Dekorasyonu

Düğün salonlarının gösterişini ortaya çıkaran en ehemmiyetli dekorasyon unsurlarından biri tavan dekorasyon uygulamalarıdır. Tavan dekorasyonun son trendi ise Saray Tavan uygulamalarıdır. Değişik model ve boyutlara sahip saray tavan modelleri ile düğün salonları çiftler için gerçekten bir saraya dönüşmektedir. Saray tavan uygulamasının bu denli rağbet görmesinin nedeni mekanı şaşaasıyla tamamen değişik bir havaya büründürmesidir. İster konutunuzda,ister işyerinizde isterseniz de düğün salonlarında saray tavanı seçim edebilirsiniz.

Saray Tavan Nedir ?

Saray Tavan, Osmanlı Mimari’sinden esinlenen,konutları, iş yerlerini, düğün salonlarını daha cafcaflı bir hale getiren bir tavan uygulamasıdır. Değişik modelleri ve ebatları bulunan saray tavanlar kolay bir biçimde tavana monte edilmektedir. Mekanın tüm havasını değiştiren bu azametli saray tavanların sade modelleri de mevcuttur. Konutunuza ya da düğün salonunuza kolayca uygulayabileceğiniz bu dekorasyon harekâtıyla mekanınızın çok daha havalı ve cafcaflı gözükmesini sağlayabilirsiniz.  Saray Tavan Modelleri Nelerdir? Saray Tavan uygulamasının bir hayli değişik boyut ve modeli bulunmaktadır. Uygulama yapacağınız mekana göre altın,bordo,beyaz altın,yıprandırma, ve patina modellerinden size uygun olanını seçebilirsiniz. Ayrıca mekanın ebatlarına göre kare,dikdörtgen,yıldız ve oval biçiminde saray tavanlar da mevcuttur. Ayrıca saray tavanların çevresine uygulabileceğiniz duvar çıtaları ile saray tavan uygulamasını zenginleştirebilirsiniz.

Düğün Salonlarına Uygun Saray Tavan Modelleri Nelerdir?

Uygulama yapılacak düğün salonunun ebatlarına ve iç dekorasyonuna uygun doğru saray tavanını seçmek oldukça ehemmiyetlidir. Büyük metrekarelere sahip düğün salonları için dikdörtgen ve oval modeller oldukça seçim edilmektedir. Salonunuza en uygun saray tavan modelleri için sitemize göz atabilirsiniz. 

Düğün Salonlarına Saray Tavan Nasıl Uygulanır?

Düğün salonlarına uygulanacak saray tavanı kurulumu oldukça kolay bir biçimde asıllaşmaktadır. Havalı silah ve silikon takviyesiyle seçtiğiniz saray tavanı tavanınıza monte edebilirsiniz. Uzun seneler süresince hiçbir hasar ve çıkma göstermeden sağlam bir biçimde saray tavanınızı kullanabilirsiniz.

Saray Tavana Uygun Avize Nasıl Seçilir?

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.