0 Comments
Eylül 29, 2022

Mermer Desenli Duvar Kağıdı

Mermer Desenli Duvar Kağıdı

Mermer Desenli Duvar Kağıdı

Mermer desenli duvar kağıtları, konutların bırakılmaz süsleyici mahsulleri arasındadır. Her yarıyılın modası olan bu duvar kağıtlarına son yarıyıllarda arz daha da çoğalmıştır. Bunun en ehemmiyetli nedeni mermer desenindeki hareketliliğinin konutunuzun enerjisini kolayca değiştirecek olmasıdır. Mermer deseniyle hem hareketliliği yakalar hem de sadeliğinizden ödün vermezsiniz. Tüm yaşam alanlarında kullanabileceğiniz bu desenler aynı zamanda yaşadığınız yeri daha çağdaş ve daha etkileyici hale getirecektir. Mermer desenli duvar kağıtları sıhhate hasarlı hiçbir tesir oluşturmaz ve pakliği son derece kolaydır. Nemli bezle rahatlıkla silinebilir. Çok bozuk olmayan hafif pürüzlü duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını öneri edilmektedir.

Mermer Desenli Duvar Kağıdının Çeşitleri

Mermer desenli duvar kağıtlarının bir hayli renk ve deseni mevcuttur. Geçişli renklerin estetik ve sanatsal bir görünümünü yansıtan duvar kağıtları, ister koyu ister sarih renkte seçim edilebilmektedir. Bu duvar kağıtlarını kullandığınız mobilyalarınızın rengine kontrast olacak biçimde kullanmanız, hem mobilyanızın hem de duvar kağıdının daha çok göz doldurmasına neden olacaktır.

Mermer Desenli Duvar Kağıtlarının Kurulumu

Mermer desenli duvar kağıtları evini yenilemek isteyenler için en kolay yeniliktir. Zira kurulumu çok kolay yapılmaktadır. Duvarınıza rastgele bir hasar vermeden kırık dökme operasyonu olmadan kurulumu reelleştirilir. Kurulumu reelleştirilirken sıfıra sıfır olarak işlenir ve görsel olarak rastgele bir kopukluk yaratmaz. Ayrıca kurulum operasyonu çok kısa zamanda yapılmaktadır. Mermer Desenli Duvar Kağıdını tüm duvarlarına ya da daha minik alanlara yaptırabilirsiniz.

Mermer Desenli Duvar Kağıtlarının Maliyeti

Mermer desenli duvar kağıtlarının maliyetleri boyama operasyonu ile karşılaştırıldığında oldukça uygundur. Geniş bir renk ve desen yelpazesini bizlere sunan bu duvar kağıtlarının metrekare maliyetleri, imal malzemesi ve imal biçimine göre değişiklik göstermektedir.

Mermer desenli duvar kağıdı modellerimizi buradan araştırabilirsiniz. 

Leave a Comment

Your email address will not be published.