0 Comments
Eylül 29, 2022

Stropiyer Duvar Çıtası

Stropiyer Duvar Çıtası

Stropiyer Duvar Çıtası Nedir?

Stropiyer duvar çıtası son yarıyıllarda çok seçim edilen konut dekorasyon mahsullerinden biridir. Bunun en ehemmiyetli nedeni son derece kullanışlı olmasıdır. Stropiyer duvar çıta köpüğe benzeyen strafor malzemeden üretilmiş, hafif bir mahsuldür ve boyanabilir öbür çıta mahsullerine göre daha kolay monte edilir. Aynı zaman da kurulum sırasında çevreyi pislemez. Düzgün bir biçimde monte edildiğinde son derece kullanışlıdır ve uzun soluklu olarak kullanılabilmektedir.

Stropiyer Duvar Çıta Nasıl Seçilir?

Stropiyer duvar çıtası yaptırmak isteyenlerin en çok sorduğu suallerden biri çıtaları nasıl seçmeleri gerektiği ve seçerken nelere dikkat etmeleri gerektiğidir. Stropiyer duvar çıtaları boyanabilir özellikte mahsullerdir. Çıta yaptıracak şahıslar konutlarındaki duvar ve mobilya renklerine uygun olarak stropiyer çıtalarını boyatabilirler. Bu surattan alırken genel olarak beyaz renkte seçim edilmektedir. Stropiyer duvar çıtalarının bir hayli deseni mevcuttur. Desen tercihinde de konut dekorasyonuna uygun tercih yapılabilir. Basmakalıp mobilya ve avize ile dekore edilmiş konutlarda daha hareketli çıta modelleri seçim edilebilir. Spor ve sade mobilyalar ile döşenmiş konutlarda ise düz çıtalar seçim edilmesi daha uygun olacaktır. Stropiyer duvar çıtaları, renk ve desenleri haricinde değişik kalınlıklarda satılmaktadır. Yaptırılacak olan modele göre değişik kalınlıklar seçim edilebilir. Genellikle kare ve dikdörtgenler oluşturularak duvarda estetik bir görünüm oluşturulmaya çalışılır. Çok seçim edilen bir öbür modelleme ise kalın kare duvar çıtalarının içine daha ince ve daha ufak çıtalarla bir kare daha oluşturulmasıdır. Bu çok seçim edilen modellerde ortaya çıkan karelerin içine ayna, resim ya da şık aydınlatmalar kullanılabilir.

Stropiyer Duvar Çıta Maliyetleri Ne Kadar?

Stropiyer duvar çıtalar, boyanabilir öbür çıta mahsulleri ile karşılaştırıldığında maliyet olarak daha uygundur. Zira bu çıtalar daha hafif bir malzemeden üretilmiştir, kolayca taşınabilir ve kolayca kurulumu yapılır. Stropiyer duvar çıtalarının bir hayli deseni mevcuttur ve desenlerine göre değişik maliyetlendirilebilirler. Değişik kalınlıklarda satılan bu çıtaların kaç cm kalınlıkta seçim edileceği de maliyeti değiştiren hususlardandır. Seçim edilen kalınlık, uygulama yapılacak alan ve model geliştiğinde maliyet de doğru orantılı olarak çoğalacaktır.

Stropiyer ürünlerimizi buradan araştırabilirsiniz. 

Leave a Comment

Your email address will not be published.